אודות מכללת NLP לשם שינוי

מכללת NLP לשם שינוי – הצלחה במחשבה תחילה, היא המכללה המובילה בהכשרת מנחי ומאמני NLP באישורו של מייסד השיטה, ד"ר בנדלר. המכללה שואפת להטמיע באמצעות לימוד ה NLP את הכלים והמיומנויות לאורח חיים מודע יותר, מעצים יותר לכל אדם וכל משפחה בארץ ובעולם.

המכללה מקדמת חדשנות בתחום ה- NLP ובנוסף על קורסי האומן הרב אומן והמאמן בשיטת ה- NLP, ניתן ללמוד התמחויות שונות כגון: טיפול בדמיון מודרך, טיפול בטראומה, טיפול בפסיכו-מטפוריקה, טיפול בטכניקת IEMT ועוד.

כמו כן, זהו הבית להרצאות, הדרכות, ימי עיון ותהליכי אימון לתקשורת, השפעה ושינוי בתחום העסקי לפיתוח מנהלים ואנשי שיווק, ולהדרכת אנשי מכירות ואנשי שירות לקוחות.

החזון של מכללת NLP לשם שינוי

להטמיע באמצעות לימוד ה NLP את הכלים והמיומנויות לאורח חיים מודע יותר, מעצים יותר לכל אדם וכל משפחה בארץ ובעולם.

לאפשר לכל אדם באשר הוא לקבל את כלי ה NLP על מנת להעצים את עצמו ואת הסובבים אותו, להעניק לו את היכולת להרחיב את אפשרויות הבחירה עבורו על מנת לחיות חיים מאושרים, מספקים ומלאי שפע בכל סוג. זאת באמצעות הכשרת אומני NLP, מאמני NLP ורבי אומן בתחום ה NLP .

הערכים שאותם חרתנו על דגלנו בלימוד ה NLP 

העצמה, שפע, מנהיגות, נתינה, מקצוענות, מקצועיות, אתיקה ואמינות, צמיחה והתפתחות. ערכים אלה מובילים את המכללה בפעילות שלנו, הם שזורים כשתי וערב בקבלת ההחלטות שלנו, באופן שבו אנו פועלים ובאופן שבו אנו מנהלים את המכללה. התלמידים שלנו שותפים לערכים אלה ולוקחים על עצמם, לשאוף ולפעול מתוך ערכים אלה בלימודי ה-NLP, בחייהם ובעיסוקיהם השונים.

אנו מחויבים להיות שם עבור התלמידים שלנו על מנת לתת להם מרחב פעולה, למידה, צמיחה והתפתחות מתוך החזון והערכים שלנו.

ואנו מזמינים אותך למסע מופלא להכרת אופן הפעולה של תת-המודע שלך כדי ליצור לעצמך את התוצאות שנכונות לך.

מסר אישי – ממיקי ברקל, מייסד המכללה

מאז שאני מכיר את עצמי, תמיד רציתי לדעת כיצד עובד השכל האנושי. כיצד עובדת מערכת הגומלין בין המחשבות, רגשות, התנהגויות ושפה. וליתר דיוק, כיצד אנו יוצרים לעצמנו את המחשבות, כיצד המחשבות הללו משפיעות על הרגשות, איך הרגשות משפיעים על ההתנהגויות שלנו ושל אחרים ואיך בדיוק השפה שלנו משפיעה על כל אלו.

בשנת 1997 גיליתי את אחת הדרכים המופלאות להשתמש במערכת הגומלין הזו, והחלטתי ללמוד את שיטת ה NLP אצל מייסד השיטה, ד"ר בנדלר. ולהעביר אותה לכמה שיותר אנשים. על מנת שיגלו גם כן, שההתנהגויות שלנו והאופי שלנו אינם דברים מקובעים, אלא ניתנים לשינוי. דרך השינוי הזה אפשר לחולל נפלאות בחיים שלנו ושל אחרים ולהוות השראה.

אם נמאס לך לצעוד במקום, אם נמאס לך מאותן התוצאות החוזרות על עצמן, אם ברצונך ליצור תוצאות חדשות בחיים שלך, אם ברצונך ליצור הצלחה מעבר לרגיל, אני מזמין אותך להצטרף אלינו למסע המופלא הזה אל החלל שבין האוזניים, אל ממלכת המחשבות והרגשות, אל המקום שבו אפשר "ליצור ניסים" – כשיודעים איך.

קדימה הצלוח'ס
מיקי ברקל