מסלול הכשרת מנחי ומאמני NLP הייחודי בארץ

מסלול הכשרת מנחים ומאמני NLP, במכללת NLP לשם שינוי
הוא המקום היחידי בארץ (!) בו לימודי ה NLP Coach
הם גם בהסמכה של ריצ'רד בנדלר – מפתח ה-NLP, וגם בהכרה של לישכת המאמנים בישראל!

מסלול הכשרת מנחים ומאמני NLP, היחידי בארץ בהסמכה של ריצ'רד בנדלר ובהכרה של לישכת המאמנים בישראל

מסלול הכשרת מנחים ומאמני NLP – לוקח את התלמידים אל מעבר ל'רק מאמן' או 'רק מנחה NLP'.

שילוב התכנים של מסלול ההכשרה למנחים ומאמני NLP יאפשר לכם לעזור למתאמנים שלכם להשיג תוצאות מכוונות, נפלאות ופורצות דרך. ההכשרה מקנה שלל כלים וכישורים ומפתחת רמת מקצועיות ומקצוענות גבוהים גם באימון אישי וגם בהנחיית שינוי פרטני. היא מבוססת על הבנה ושליטה עמוקים של מנגנוני עיבוד מידע, קבלת החלטות והנעה המבוססים על שפה, פיזיולוגיה והתת-מודע של האדם.

הכשרת מאמן NLP במכללה כוללת תהליך התפתחות אישי עוצמתי, רחב ועמוק ומקנה מיומנויות אימון ושיטות עבודה הכוללות בין היתר: הגדרה והשגה של מטרה מעצימ"ה, תכנון הצלחה מבוסס מצוינות, פיתוח העצמה ויצירת מוטיבציה, כישורי תקשורת בין אישית יוצאי דופן, תהליכים לשינוי רגשי-מחשבתי-התנהגותי, דמיון מודרך, עבודת עומק עם ערכים, בניית תכניות עבודה לכל מטרה פיזית-מדידה, כלים להתמודדות עם פחדים וחרדות, תהליכי שינוי היסטוריה אישית, תהליכי שינוי החלטות, שיווק, מכירה וקידום עצמי ועוד.

מהו אימון NLP ?

מסלול הכשרת מנחים מאמני NLPאימון לפי – שיטת NLP הנו תכנית עבודה ומפגשי ליווי שבועיים הפועלים לפי הגדרות האימון המוכרות בשוק וממנפת את התהליכים הלא-מודעים של המתאמנים ליצירת התפתחות, צמיחה והצלחה.
התפתחות – זה לקחת את המיומנויות והמשאבים הקיימים שלנו ולפתח ולהעמיק אותם לטובת יצירת דברים חדשים.
צמיחה – זה ללמוד כלים נוספים ומיומנויות נוספות, ביניהן מיומנויות תקשורת ושליטה על הלא-מודע שלנו.
הצלחה – זה להגדיר לאן אנו רוצים להגיע – ולהגיע לשם, בעזרת כל המשאבים שיש לנו ושהשגנו בדרך.

מה אומרים הבוגרים?

“קורס מעשיר ומלא תובנות וכלים מדהימים לניהול שינוי משמעותי ומשנה חיים. עברתי בו חוויות מעצימות ותובנות פורצות דרך שהתגלו לי בעקבות התהליכים שעברתי. הזמן בקורס מאפשר תרגול מעשי וסבלנות לתהליך ההטמעה והלמידה של החומר. אני מרגישה שאני יוצאת לדרך עם ארגז כלים ענק ותהליך משמעותי שאשמח לאפשר למתאמנים שלי. נהניתי מאד ולמדתי המון.” ריקי כהן, מנחה ומאמנת NLP “הקורס הזה הינו השלמה טבעית והכרחית לקורס האומן. הוא בנוי היטב, מרתק, תכליתי ומוסבר היטב. בקורס התחדדו והועמקו נושאי ה NLP שנלמדו בקורס האומן וקיבלנו כלים עוצמתיים ותכליתיים לקידום עצמי וקידום המתאמנים שלנו. רמת המקצועיות שלי כמנחה NLP עלתה, רכשתי כלים נוספים, העמקתי בהבנה וביישום של תהליכים והתחלתי לבצע זאת בפועל עם המונחים כשהתוצאות משתפרות בהתאם. אני שמח וגאה שזכיתי להיות מהתלמידים במכללה.” יזהר מחפוד, מנחה ומאמן NLP “רוצה להודות על הקורס משנה החיים הזה. החומר יושב לי בראש עכשיו בצורה מסודרת ואני מרגישה שאני מוכנה לצאת לשטח. ממליצה בחום לכל מי שרוצה לשנות את חייו וחיי אחרים לטובה, ללמוד את התחום הזה דווקא במכללת NLP לשם שינוי. מרגישים את האנרגיות הטובות במקום, את המקצועיות, את המחויבות של כל הסובבים והמורים לתהליך הלמידה. עשיתם לי חשק לעוד. באהבה!” הילה לפקוביץ, מנחה ומאמנת NLP

מהו מבנה קורס מנחים ומאמני NLP ?

במהלך 3 שלבי המסלול יעברו המשתתפים מהלכי למידה והתפתחות שונים שבסופם יהיה להם אוסף כלים ומתדולוגיה עבודה שלמה לאימון וליווי תהליכי שינוי, התפתחות והתמודדות עם צמתי החלטה בחיים מתוך יכולת עבודה עצמית (walk your talk) והשראה.

שלב א' – קורס אומן NLP Practitioner – הקניית מיומנויות וכלי NLP קלאסי להטמעת מיומנויות בסיסיות לעבודה עם עצמנו ואחרים ולחיבור המתאמנים למשאבים פנימיים להשגת מטרותיהם בחיים.
28 מפגשים – 186 ש"א (בוקר/ערב) + תהליך סופרויז'ן.

שלב ב' – השלמה למאמן NLP – הקניית 18 מיומנויות אימון ומתודולגיות עבודה אימונית הכוללות הבניית תכניות עבודה וליווי, תהליכי שינוי פנימי וחיצוני ויצירת מסגרת כוללת לבחינת התקדמות אפקטיבית אל מול התוצאות הרצויות. במפגש האחרון יעברו המשתתפים בחינת הסמכה עיונית ובחינה באתיקה.
6 ימים מלאים. 88 ש"א (בוקר/ערב).

שלב ג' – הכשרה למאמן NLP– פרקטיקום תחת הדרכה
*כחלק מביסוס תחום האימון בארץ וכפרופסיה הנבחנת בסטנדרטים מקצועיים גבוהים בהתאם לדרישות ההסמכה של לשכת המאמנים הישראלית – אנו נותנים כשירות את תהליך האימון תחת הדרכה, במחיר מסובסד.

מחיר הקורס אינו כולל את תהליך ה'פרקטיקום אימון תחת הדרכה' הנדרש על מנת לקבל את תעודת ההסמכה המוכרת ע"י לשכת המאמנים בישראל. המחיר משתנה בהתאם לאופי התהליך שיבחר הבוגר, יחד עם זאת, לפי הוראות לשכת המאמנים בישראל על המתאמנים בתהליך הפרקטיקום לשלם על תהליך האימון – כך שהתהליך משלם את עצמו.

בנוסף: חוג יום א' – מפגשי תרגול עם מורה מוסמך פעם בשבוע בימי א'. 170 ש"א.
סה"כ – 444 ש"א – לא כולל שלב ג' תהליך סופרויז'ן (אימון תחת הדרכה)

צוות הנחיית ההשלמה למאמן NLP שרהל'ה כספי ואורגד מירון

צוות הנחיית ההשלמה למאמן NLP שרהל'ה כספי ואורגד מירון

איפה מתקיים מסלול הכשרת מנחים ומאמני NLP?

ברחוב בצלאל 7, אזור הבורסה, רמת גן.

מהן תעודות מסיימי מסלול הכשרת מנחים ומאמני NLP?

מי שעומד בכל דרישות הקורס בשלביו השונים יקבל שלוש תעודות (!):
א. Licensed NLP Coach® – מקורית מארה"ב, ממוספרת וחתומה ע"י מייסד השיטה ד"ר בנדלר.
ב. Licenced Practitoner of NLP® – מקורית מארה"ב, ממוספרת וחתומה ע"י מייסד השיטה ד"ר בנדלר
ג. מנחה בדימיון מודרך שלב א'

ניתן להוריד את ערכת המידע המקיפה בלחיצה כאןpdfIcon-300x277

להרשמה או קבלת פרטים נוספים הכנס פרטייך בטופס למטה ואנו ניצור עימך קשר בהקדם