קורס NLP – הכשרה לרב אומן – NLP Master Practitioner

מה זה NLP Master – Practitioner?                          לימודי NLP וקורסי NLP

להיות רב-אומן ב NLP – כשמו כן הוא!

הקורס לוקח אותכם לשלב הבא שלכם בתהליך ההתפתחות שלכם בתחום. כאשר הבסיס העיקרי שלו זה לימוד מתודת הדיגום של ה NLP.
קורס NLP ברמה כזו מאפשר לכם לייצר טכניקות וכלים של NLP בעצמכם.
בנוסף, בקורס לומדים תכנים נוספים אשר מקדמים אתכם כמנחי NLP ברמת המקצוענות והמקצועיות, מרחיבים את ארגז הכלים שלכם בצורה יוצאת מגדר הרגיל, ומאפשרים לכם לבנות קורסים משל עצמכם.

מסלול הכשרת מנחים NLP דו שנתי

הקורס בנוי לפי הסטנדרטים הבינלאומיים של התאחדויות וגילדות מקצועיות של NLP מסביב לעולם, והתעודה, החתומה ע"י ד"ר בנדלר עצמו, מוכרת ע"י כולם.

בסוף הקורס על התלמיד להגיש פרוייקט דיגום מלא + מבנה לסדנה המבוססת על הדיגום שביצע.

תעודת הרב-אומן מופקת וחתומה ע"י ד"ר ריצ'ארד בנדלר, מייסד השיטה.

מהות הקורס היא קודם כל להיות רב-אומן NLP בגישה ואח"כ להשתמש בכלים של הרב-אומן

מבנה קורס NLP Master Practitioner:

הקורס הקרוב יפתח ביום ד' 10/5/2017
ויתקיים במשך 21 מפגשים אחת לשבוע, בין השעות 16:00 ועד השעה 22:00 לערך.
+ כיתת תרגול, ימי א' משעה 17:00 עד 20:00

לחצו כאן להורדת ערכת המידע המקיף
על הכשרת מנחי NLP בכירים (אומן ורב אומן ה NLP) שלנו

 

להלן כמה עדויות על הקורס:

למיקי ברקל,
נפגשנו בערב חורפי על כורסאות ופופים ברחוב קטן וצפוף בת"א. האווירה הייתה מרשימה ואתה הייתה בהתחלה.
היום בקורס רב אומן במבט לאחור, אם הייתה מספר לי אז כי זו הדרך בה אנו הולכים לצמוח, לא הייתי מאמין ונותן בזה ספק גדול.
אני היום רב אומן ומסתכל קדימה ורואה ושומע את כל אשר צופן לי העתיד, וזה הרבה בזכות היכולות שלך: יכולת הכלה, יכולת הבנה מעמיקה, יכולת קבלה של האני של האחר, יכולת נתינה והענקה עם הרבה חום. אתה מורה מדהים ויכולת פרזנטטיבית שאין שנייה לה. אתה כמו יין טוב שמשתבח עם הזמן, צבעו עמוק וטעמו משתפר ומחליק כמוס בגרון.
מכללת לשם שינוי הוא דוגמה איך חלום הופך למציאות, איך מחשבה יוצרת מציאות בהצלחה ושגשוג מעלה מעלה.
באהבה גדולה גל ברזסקי
רב אומן NLP


מיקי, תודה.
מהרגע שבו התחלתי ללמוד אצלך ועד היום הזה, שבו אני מסיים מסלול רב אומן, עברתי שינוי גדול מאד בחיים שלי. הפכתי להיות אדם שליו ששולט במכלול חייו. אני רואה את ההתקדמות האדירה שעשיתי גם במקצוע שלי כאנימטור, למדתי להעשיר את חיי ולפעול מתוך אמונה שהכל אפשרי.
מעבר לידע הרב שרכשתי, אני רוצה לציין גם את החוויה האדירה של הלמידה אצלך, האנרגיה הגבוהה בכיתה, יחד עם חדות החושים והרגישות שהיו עבורי מתכון מנצח.
אני כבר לא יכול לדמיין או לזכור את עצמי חי ללא היכולות וההתנהגויות שרכשתי בלימודים.
מיקי, שינית את חיי. תודה.
שוקי גמליאל


קורס הרב אומן נתן לי ערך רב כאדם. אם קורס האומן היה אוסף של טכניקות איתם אוכל להשתמש כמאמנת, בקורס הרב אומן למדתי לחוות את ה- NLP ככלי משנה חיים, לעצמי ולאחרים.
רמת הביטחון והאמונה שלי בעצמי עלתה משמעותית ודברים שנראו לי בלתי אפשריים, בעיקר נראים לי היום הגיוניים לגמרי.
מבנה הקורס מתייחס אלינו התלמידים כרבי אומן, ומאפשר לנו לחוות את הלמידה כתלמידים שמנצחים. אתה כדוגמה, כחלק מקהילת ה- NLP וקיבלנו כלים לחקור ולקחת, אם נרצה, את התחום הזה קדימה.
מיקי כמורה מעביר את החומר מאד מדויק, ברור ובהיר. מדגים את התרגילים בהרבה בטחוןו, הכלה, הקשבה וסובלנות. חוויתי הרבה סדנאות בחיי. השנה שעשיתי קורסים ב- NLP הינה מבחינתי הכי משמעותית בצמיחה שלי.
בהערכה רבה
רבקה דרורי לוי
מאמנת לכלכלת המשפחה, מנחת NLP


למיקי,
מקורס לקורס ההערכה שלי אליך כמורה וכאדם רק הולכת וגוברת. ניכרת בך הרוח האמיתית של ה- NLP (לפחות כפי שאני מבין אותה), ואתה מגלה סקרנות, והתלהבות כמו אדם שרק לאחרונה נחשף לתחום. כל הכבוד על המקצועיות, האמינות, הכנות, הידע, היכולות וההומור.
הלימודים איתך תמיד מהווים עבורי חווייה מעצימה, בלתי נשכחת ומכוננת. אני אסיר תודה על כך שיצא לי להכיר אותך וליצור איתך שיתוף פעולה (ותודה ללא מודע שהביא לי את הרעיון).
המון תודות
עדי


קורס הרב אומן בשבילי הנו קפיצת מדרגה ואירוע מכונן בחיי. מיקי ברקל הנו מורה מוכשר מאד בעל ידע אישי ומקצועי רב, מדויק מאד בכל מה שאומר ועושה. קיבלתי במתנה הזדמנות לצמיחה אישית שללא ספק תלווה אותי בכל חיי.
בית הספר הנו מקצועי ביותר ונתן לי מענה וליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך. הנ.ל.פ. לימד אותי כיצד להתחבר למשאבים האישיים שלי, מה שעזר מאד בזמן משבר אישי קשה אשר קרה לי בתקופה בה הייתי תלמידה.
היכולות הנלפיסטית אפשרה לי לפתור את המשבר במהירות וביעילות ולהמשיך בחיי מועצמת וחזקה, יכולת אשר בכוונתי להעביר הלאה לכל אדם שירצה. ממליצה בחום על בית הספר ועל המורה מיקי ברקל כמורה לנ.ל.פ. ומורה לחיים.
בכבוד רב
גילאי אטל
מנחה ומאמנת NLP


קורס ה רב אומן היה הקורס הכי מאתגר, מלמד ומהנה שעברתי אי פעם. כל שיעור ושיעור הייתה לי הזדמנות לראות ולהבחין איפה בדיוק אני נמצאת, כמה קרובה או רחוקה מלהיות רב אומן. לראות ולקפוץ לחזון או… לפעמים פשוט להרים ידיים. תודה רבה לך שברגעים האלה אתה היית שם, לא וויתרת לי. כל פעם כשאנחנו לומדים אנחנו מרגישים כמו ילדים. גיליתי שאתגר והעזה הכי גדולים היה להכיר את עצמי מחדש, להתקרב לילד הפנימי שבי, לאפשר לעצמי לטעות, לנסות, להתגבר, להתעצם, לעזור ולהיעזר בחברים הנפלאים ולהרגיש את החופש ואושר שלו. שלי. שלנו.
אחרי שסיימתי את הקורס גיליתי כמה הוא מובנה! בהתחלה הרבה פעמים שאלתי את עצמי למה אנחנו עושים מה שאנחנו עושים? מה המטרה? ואמרתי לעצמי בנחישות: "miki teaches, I do" :). לא תמיד היה קל להתמסר, מדי פעם הרגשתי מבולבלת ומסוקרנת. מאוד מסוקרנת. אבל עם כל הבלבול אפילו לשנייה לא היה לי ספק במקצועיות שלך. אתה נלפיסט, אתה רב אומן, אתה מצליחן. בן אדם שמעורר השראה ומוביל.
ואני רוצה להגיד לך תודה שוב על זה שפתרתי את ה"שטות" האישית שלי – נפרדתי סוף-סוף מאבל, נפרדתי רגשית מבן זוג לשעבר. לב ורגשות היו בשבילי משהו קדוש, משהו שלשם לא נכנסים עם "כלים" :), לא מתערבים לתהליך ריפוי טבעי. היום אני משוכנעת שאם נלפ עבד פה, בתחום הזה, הוא יעבוד בכל דבר.
אני ולנפ כבר לא נפרד 🙂 ואני רוצה להמשיך את הדרך, את המסע הקסום איתך, עם המורים שלך. מחכה בקוצר רוח לקורס הבא!
מריה דרוקר
מנחת NLP


הי, אני רוצה לשתף אתכם במשהו. אתמול סיימתי קורס מאסטר במכללה. אומנם הקורס היה רק חצי שנה, אך מוכתר כתקופה המשמעותית ביותר בחיי. מעבר להרחבת ארגז הכלים המקצועי שלי באופן ניכר, השינוי האישי שחל בי עצום. אני יכולה לשים את האצבע בדיוק על קו התפר בין אני לפני ואחרי הקורס. למדתי המון בחיים, חוויתי המון שינויים אך כלום לא יכול להשתוות לשינוי שחוויתי בקורס מאסטר (ברמת זהות ומעבר...). אני מודה ואוקיר כל חיי את המסע המדהים הזה למכללה בכלל ולמיקי בפרט. תודה על הכל. מירי מלמד, מנחת NLP


זה היה לפני 3.5 שנים, קבלתי סרטון על לשתול מחשבות, ועצם 2 המילים האלו כבר הדליקו אצלי נורה אדומה, וואי, זה משהו מגניב, ושאלתי את עצמי, האם אוכל לשתול מחשבות לאדם כדי שהוא יקנה את המוצרים ממני? זה יכול להיות משהו נפלא.
זה היה מיקי ברקל שהוציא סדרת סרטונים, כך התוודעתי לעולם ה- NLP, חקרתי ובדקתי את המושג NLP, ואמרתי לעצמי זה מה שאני רוצה, כך אוכל לקדם את העסק שלי.
בררתי על מכללות שמלמדות ונרשמתי לקורס NLP פרקטישנר, סיימתי אותו, אבל הרגשתי ושמעתי שיש עוד, אפשר להעמיק ולפתח את התכנים, ואחרי שנוצר אצלי את המושג של סקרנות והרפתקנות, בררתי אצל מי הכי טוב ללמוד, מי יטמיע בי את ה- NLP כדרך חיים, לא רק כידע. ידעתי NLP אבל הרגשתי שזה עדיין לא זה, ואז התוודעתי למורה המסור מיקי ברקל (מה הכוונה התוודעתי? הרי הוא הראשון שהביא לעולמי את מושג ה- NLP). התוודעתי ליכולות שלו, למופלאות שלו, לסגנון הלמידה שלו ונרשמתי לקורס מאסטר NLP. ומאז נפתחו לי העיניים, אפשר לומר שקבלתי את חיי במתנה.
שינויים גדולים קרו בחיי. אחד השינויים הגדולים שקרו לי, שהתחלתי לשמור על זמנים, על סדר יום. עד אז אמרתי שאין לי רגש לזמן, כמעט ולא היה מצב שהייתי מגיע לפגישות בזמן, כולל רכבות שהייתי רץ עם הנשמה ביד. אך לא עוד! תת המודע שלי התכוונן לכך שיתאים את עצמו לזמנים ומאז ב90% מהמקרים אני כמה דקות לפני הזמן מגיע לכל מקום, (וגם אם לא, אני מעדכן), זה לבד שינה את התדמית שלי מולי ומול החברה.
וזה רק שינוי אחד קטן (גדול) שנעשו בחיי. ממליץ גם לך להצטרף להצלחה
אברהם פרדס
מנחה NLP