קורס השלמה למאמן NLP

אנאלפיסט/ית, רוצה להרחיב בצורה משמעותית את טווח ההשפעה שלך
עם מאגר כלים משני חיים שלא נלמדים בקורסי האומן או הרב אומן (הפרקטישנר או המאסטר פרקטישנר)?
רוצה לבלוט כמנחה ומאמן NLP עם יכולות מחוללי קסם בשוק הקואצ'ינג הגועש?

קורס השלמה למאמן NLP

קורס השלמה למאמן NLP

מכללת NLP לשם שינוי היא המקום היחידי בארץ שלימודי ה- NLP Coach
הם גם בהתאם להנחיות ההכרה של לשכת המאמנים הישראלית,
וגם בהכרה של ריצ'רד בנדלר, מפתח ה – NLP.

הקורס מיועד לבעלי תעודת NLP Practitioner מכל בתי הספר**.

קורס ההשלמה למאמן NLP – לוקח את התלמידים אל מעבר ל'רק מאמן' או 'רק אומן NLP'.
שילוב התכנים של קורס זה עם המיומנויות והכלים שכבר יש לכם מהסמכת האומן יאפשר לכם לעזור למתאמנים שלכם להשיג תוצאות מכוונות, נפלאות ופורצות דרך.

תהליך ההכשרה מרחיב את התפיסה ה NLPיסטית ומספק סל תהליכים יחודיים, מחוללי שינוי עוצמתי ומבוססי מצוינות שהם השלמה הייחודית וטבעית לנלמד באומן וברב-אומן, כמו: מטריצת ההיזון האימוני, תהליכי תכנון ובקרה להצלחה אישית, יישום תכנית עבודה לכל מטרה פיזית-מדידה, תהליכי הנעה מתקדמים מבוססי ערכים, תהליכי שינוי היסטוריה אישית והחלטות, תהליכים מתקדמים עם רמות נוירולוגיות, מיומנויות אימון ייחודיות, מודול שיווקי למכירה וקידום עצמי ועוד.

מהו אימון NLP ?
אימון ב – שיטת NLP הנו תהליך אימון – הגדרת תכנית עבודה ומפגשים שבועיים לליווי, המועבר ע"י אומן NLP, אשר מצד אחד פועל לפי הגדרות האימון המוכרות בשוק ומצד שני ממנף את התהליכים הלא-מודעים של המתאמנים שלו ליצירת התפתחות, צמיחה והצלחה, שלפי הגדרתנו:
התפתחות – זה לקחת את המיומנויות והמשאבים הקיימים שלנו ולפתח אותם, להעמיק אותם וליצור עימם דברים חדשים.
צמיחה – זה ללמוד כלים נוספים ומיומנויות נוספות, ביניהן מיומנויות תקשורת ושליטה על הלא-מודע שלנו.
הצלחה – זה להגדיר לאן אנו רוצים להגיע – ולהגיע לשם, בעזרת כל המשאבים שיש לנו ושהשגנו בדרך.

קישורים למאמרי הרחבה:

מה אומרים הבוגרים?

“קורס מעשיר ומלא תובנות וכלים מדהימים לניהול שינוי משמעותי ומשנה חיים. עברתי בו חוויות מעצימות ותובנות פורצות דרך שהתגלו לי בעקבות התהליכים שעברתי. הזמן בקורס מאפשר תרגול מעשי וסבלנות לתהליך ההטמעה והלמידה של החומר. אני מרגישה שאני יוצאת לדרך עם ארגז כלים ענק ותהליך משמעותי שאשמח לאפשר למתאמנים שלי. נהניתי מאד ולמדתי המון.” ריקי כהן, מנחה ומאמנת NLP “הקורס הזה הינו השלמה טבעית והכרחית לקורס האומן. הוא בנוי היטב, מרתק, תכליתי ומוסבר היטב. בקורס התחדדו והועמקו נושאי ה NLP שנלמדו בקורס האומן וקיבלנו כלים עוצמתיים ותכליתיים לקידום עצמי וקידום המתאמנים שלנו. רמת המקצועיות שלי כמנחה NLP עלתה, רכשתי כלים נוספים, העמקתי בהבנה וביישום של תהליכים והתחלתי לבצע זאת בפועל עם המונחים כשהתוצאות משתפרות בהתאם. אני שמח וגאה שזכיתי להיות מהתלמידים במכללה.” יזהר מחפוד, מנחה ומאמן NLP “רוצה להודות על הקורס משנה החיים הזה. החומר יושב לי בראש עכשיו בצורה מסודרת ואני מרגישה שאני מוכנה לצאת לשטח. ממליצה בחום לכל מי שרוצה לשנות את חייו וחיי אחרים לטובה, ללמוד את התחום הזה דווקא במכללת NLP לשם שינוי. מרגישים את האנרגיות הטובות במקום, את המקצועיות, את המחויבות של כל הסובבים והמורים לתהליך הלמידה. עשיתם לי חשק לעוד. באהבה!” הילה לפקוביץ, מנחה ומאמנת NLP

מה ההבדל בין תהליך NLP קלאסי ותהליך אימון NLP?

מהו מבנה קורס השלמה למאמן NLP ?

חלק א' – לימוד עיוני-מעשי: השלמה למאמן נ.ל.פ – 88 ש"א.

במבנה של שלושה מפגשים של יומיים מלאים משעה 9:00 עד 20:00 עם הפסקה של שבוע עד שבועיים ביניהם.

במפגש האחרון יעברו המשתתפים בחינת הסמכה עיונית ובחינה באתיקה.
מכיוון שבית הספר נמצא בתהליך ההכרה של  לשכת המאמנים הישראלית, ופועל על פי הדרישות המקצועיות שלה, יקבלו בוגרי החלק הזה תעודת השתתפות בחלק א' של קורס הכשרת מאמן NLP.

חלק ב' – פרקטיקום אימוני תחת הדרכה.

כחלק מביסוס תחום האימון בארץ וכפרופסיה אשר נבחנת בסטנדרטים מקצועיים גבוהים, הוספנו על הדרישות להסמכת מאמן NLP מטעם המכללה גם את דרישות ההסמכה של הלשכה המובאות במלואן וכלשונן בערכת המידע שבהמשך.

איפה מתקיים קורס השלמה למאמן NLP ?

הקורס יתקיים במהלך שלושה מפגשים של יומיים רצופים
בין השעות 9:00 ועד 20:00 לערך
ברחוב בצלאל 7, אזור הבורסה, רמת גן.

צוות הנחיית ההשלמה למאמן NLP שרהל'ה כספי ואורגד מירון

צוות הנחיית ההשלמה למאמן NLP שרהל'ה כספי ואורגד מירון

מחיר הקורס אינו כולל את תהליך ה'פרקטיקום אימון תחת הדרכה' הנדרש על מנת לקבל את תעודת ההסמכה המוכרת ע"י לשכת המאמנים בישראל.
המחיר משתנה בהתאם לאופי התהליך שיבחר הבוגר, יחד עם זאת, לפי הוראות לשכת המאמנים בישראל על המתאמנים בתהליך הפרקטיקום לשלם על תהליך האימון – כך שהתהליך משלם את עצמו.

* קבלה לקורס מותנית בהשתתפות בהכשרת אומן NLP וראיון ראשוני.
* בסוף הקורס יקבלו
הבוגרים תעודת השתתפות בקורס השלמה למאמן.
* תעודת ההסמכה כמאמן NLP מוסמך והכרה ע"י לשכת המאמנים בישראל תינתן למי שממלא את התנאים הבאים: א) להיות בעלי תעודת אומן NLP מבית ספר מוכר ע"י הלשכה. ב) להשתתף בכל מפגשי קורס ההשלמה למאמן, לסיים ולהגיש את כל מטלות הקורס ולעבור בהצלחה את המבחנים. ג) לעבור תהליך פרקטיקום – אימון תחת הדרכה ולמלא את כל יתר הדרישות, כפי שמחייבת הלשכה וכפי שמפורט בערכת המידע המלאה.
** תעודת Certified NLP Coach החתומה על ידי ד"ר ריצ'רד בנדלר תינתן רק לבעלי תעודת NLP Practitioner של ד"ר בנדלר. לבעלי תעודת NLP Practitioner מבתי ספר אחרים, תינתן אופציה לעשות השתלמות נוספת במכללה לצורך קבלת תעודה החתומה על ידי ד"ר בנדלר או לקבל תעודת מאמן NLP מוסמך מטעם המכללה. פרטים מלאים בערכה או אצל אחד מיועצי הלימודים שלנו.

להרשמה או קבלת פרטים נוספים הכנס פרטייך בטופס למטה ואנו ניצור עימך קשר בהקדם