טכניקות היפנוטיות למדיטציה ודמיון מודרך – IMAGINEERING

מטפלים, מנחים ומאמנים, עם או בלי רקע קודם בדמיון מודרך:
רוצים לקחת את היכולות שלכם בהנחיית מדיטציה ודמיון מודרך לרמה הכי גבוהה?

IMAGINEERING - טכניקות היפנוטיות למנחי מדיטציה ודמיון מודרך

התמחות IMAGINEERING

הטכניקות ההיפנוטיות של מילטון אריקסון
בשירות מנחי מדיטציה ודמיון מודרך

תכנית ההתמחות היחידה בישראל לשימוש בטכניקות היפנוטיות
בתהליכי מדיטציה ודמיון מודרך (ללא היפנוזה)
ושיטות הקלטת תהליכים בבית באיכות גבוהה

הכשרת מומחי IMAGINEERING – להבניית והעברת תהליכי מדיטציה ודמיון מודרך, מבוססת על המודל של מילטון אריקסון שהיה פסיכיאטר ופסיכולוג אמריקאי ואבי השיטה האריקסוניאנית בהיפנותרפיה ועל כלים מגישת ה- NLP.

דרך השימוש בטכניקות היפנוטיות (ללא היפנוזה) בתהליכי מדיטציה ודמיון מודרך מומחה ה IMAGINEERING יכול ליזום תהליך מודע ויצירתי ליצירת שינוי והתפתחות ליחידים או לקבוצה ברמת ההכרה וברמת תת-המודע.

תהליכי הדמיון המודרך/מדיטציה בשיטת ה IMAGINEERING מתנהלים באופן שיחתי ובתנאי הכרה מלאים, תוך שימוש עשיר בשפה ויצירת חוויה חושית מלאה בדמיונו.

מנחה IMAGINEERING יודע כיצד להבנות תהליכי דמיון מודרך / מדיטציה לסיוע ותמיכה גם בטיפולים של מגוון בעיות רגשיות, מנטליות ובריאותיות. התהליכים גם מסייעים לגוף להתמודד עם תהליכי ההחלמה באופן שמשלים את הטיפול הרפואי הרגיל. זה מתאים גם למצבים כגון: התקפי חרדה, פחדים וחרדות, טראומה, לחץ נפשי גבוהה, הפרעות קשב וריכוז הנובעות מבעיות רגשיות, מחלות, פציעות ופגיעות פיזיות ועוד.

כמו כן, ניתן להשתמש בתהליכי ה IMAGINEERING גם לביצוע שינויים התנהגותיים ומחשבתיים ו/או העצמה במגוון תחומי עניין כמו: ספורט, חינוך, העצמה אישית, תזונה, אימון והדרכה ועוד.

 

במהלך ההכשרה יקבלו המשתתפים:

  • ידע יישומי ופרקטי עם שלבי עבודה מסודרים ומובנים
  • שיטה בדוקה ומובנת להבניית תהליכי Imagineering לכל מטרה
  • דגשים וכלים ליצירת מטאפורות, תסריטי מדיטציות ודמיון מודרך לשימוש מול יחידים, קבוצה ולהקלטה.
  • הדרכה, תרגול ומשוב לשיפור המוצר והיכולות האישיות דרך עבודה אישית, עבודה קבוצתית והנחיית עמיתים.
  • הדרכה ולימוד כיצד ניתן ליצור הקלטות של תהליכי Imagineering במחשב הביתי באיכות אולפן בהשקעה קטנה.
  •  גישה במהלך הקורס לכיתת התרגול של המכללה עם תמיכה של מורה מוסמך (עוד 24 שעות תרגול לכל תלמיד שירצה) המתנה בשווי של 2500 ש"ח!
  • הקלטה מקצועית ברמת אולפן של תהליך דמיון מודרך/מדיטציה מקורי לשימוש אישי ומסחרי, ושני דיסקים: דיסק עם הקלטות כל התלמידים ודיסק עם המדיטציה האישית. *יוקלטו בכיתה בלפטופ בייתי כחלק מהלימוד
  • לעומדים בדרישות ההכשרה תוענק לעומדים בדרישות ההכשרה תוענק תעודת: "מומחה Imagineering" מטעם מכללת NLP לשם שינוי.

 

הטבה מיוחדת: כל משתתף יקבל את הספר "מדיטציה לכל סיטואציה"

מדיטציה לכל סיטואציה דמיון מודרךהספר, מאת אלה גבאי, מהווה כלי עבודה איכותי, ראשון מסוגו בשפה העברית. הוא מכיל מגוון של 64 מדיטציות מונחות בהשראת ה- "אי צ'ינג", ספר התמורות הסיני, המאפשרות לכל אדם למצוא את המדיטציה הנכונה והמתאימה ביותר למצבו.
לכל מדיטציה בספר יעד משלה, כגון: לכניסה להריון, לזוגיות טובה, להתמודדות יעילה עם קונפליקטים, ליצירת עבודת צוות פוריה, לויתור על שליטה, לאכילה מתוך הקשבה לגוף ועוד.

 

מי המרצה בהתמחות IMAGINEERING למדיטציה ודמיון מודרך?

איתי לרך NLP התמחות בדמיון מודרך אריקסוניאניאיתי לרך

מומחה לפיתוח ביטחון עצמי ומורה מוסמך לNLP המלמד במכללת NLP לשם שינוי. יצר תהליכי דמיון מודרך המועברים לתלמידי קורס האומן במכללה. עוסק בתחום ההנחיה והעצמה האישית כבר חמש שנים. הוסמך בארה"ב על ידי ד"ר ריצ'ארד בנדלר, מייסד שיטת ה-NLP, שהיה גם תלמידו האישי של ד"ר מילטון אריקסון.

 

עדויות הבוגרים

"בקורס עברתי עם עצמי תהליך ואני מרגישה שרכשתי הרבה מאד יכולות לעבוד עם אנשים אחרים. למדתי לשים סדר בתהליך ולחזק ולסמוך יותר על האינטואיציה. בעקבות הקורס אני יכולה להשתמש בדמיון מודרך באופן הרבה יותר טוב. רציתי גם לקבל נגישות לתת המודע. השיטתיות של התרגילים שקיבלתי הובילו אותי להכיר אותו, להוקיר אותו ולדעת איך לגשת אליו, וזו הרגשה של ניצחון."
מגיד עוזה – מורה לפנדלקרייז

"אני יודעת להעביר דמיון מודרך, אבל לא הרגשתי מספיק נוח ונגישות להשתמש בכלי הזה באופן טבעי ובתחושה טובה. מהקורס יצאתי מאושרת ומעושרת. קיבלתי הרבה מאד טכניקות ונגישות לדמיון מודרך, שעבורי הן מפשטות את העבודה ומקלות בבניית מטאפורות ולמונחה הן מאפשרות לעשות תובנות עומק ברמת הלא מודע."
שרהל'ה כספי – NLP טריינר

"הגעתי עם הרבה חששות אבל הקורס עבר נורא יפה ובשלבים. וכשהגעתי לכתוב את הדמיון המודרך, זה היה לי מאד ברור וזרם בקלות. עכשיו אני יכולה לעשות מדיטציה עם כל אדם וזה די קל לי עכשיו. ההמלצה שלי לאנשים זה שפשוט כדאי לעשות את זה הקורס הזה ושזה מתנה."
אלונה מירושניצ'נקו – מנחת NLP

"הקורס נתן לי ביטחון וידע איך לבנות תהליך של דמיון מודרך, והשילוב במנחי הקורס של נשיות ורכות עם יכולת של דיוק במילים וקוגנטיביות עשו את הקורס הזה כמו ממתק לאוזניים."
אמה שרמן – קלינאית תקשורת

 

פרטי הקורס הקרוב:

ההכשרה תתקיים במשך 7 מפגשים + מפגש הקלטות,
אחת לשבוע בין השעות 17:00 – 21:30.
החל מיום ג' – 25.10.2016,
בכיתתנו שברחוב בצלאל 7, בר"ג (מתחם הבורסה).

אז, למי שחשוב – בקלות לעזור ללקוחות לחוות רגיעה ולהשתחרר ממתחים,
ליצור שינוי פיזי והתנהגותי דרך רתימת כוחו של תת-המודע,
וגם ליצור הקלטה מקצועית של תהליך דמיון מודרך מקורי לשימוש מסחרי,
מוזמן להצטרף אלינו ולהתמחות בהנחיית דמיון מודרך אריקסוניאני!