המסלול שיקח אותך
להגשמה העצמית שלך!

"הדרך היחידה לוודא את העתיד היא ליצור אותו"

- מיקי ברקל (בהשראת פיטר דרוקר) -

בין אם אתם מרגישים תקועים ולא עושים כדי להגשים את עצמכם או שאתם פועלים בפול גז בניוטרל ועדיין נשארים במקום כך או כך, מגיע לעצמכם לקחת רגע כדי לעצור ולחשב מסלול מחדש! אלו הן הסדנאות שיקחו אתכם יד ביד אל ההגשמה העצמית שלכם:

מתירוצים לתוצאות

סדנאות ה- ONE DAY הן סדנאות NLP לרתימת תת-המודע להשגת מטרה ספציפית ומלהיבה וליצירת כוח רצון מתפרץ שמנצח את כל התירוצים! הסדנה תעזור לך להשתחרר במינימום מאמץ ובמקסימום תוצאות מהתירוצים הבולמים שמנהלים אותך ביום-יום, לפרוץ דרך בנושא ספציפי אחד שעצר אותך עד היום, ולייצר לעצמך הבדל של מנצח!

סדנאות מגשימי החלומות

הינן סדנאות NLP להעצמה מרוכזת. בשלושת ימי סדנאות ה- THREE DAYS – נשחרר את משקעי העבר ונצמח מהם, נבנה תוכנית פעולה בהווה להגשמת חלומות ונרתום את תת-המודע שלנו כדי שנשיג מטרות בעתיד! >>> פרטים נוספים על סדנה "מגשימי החלומות" הבאה – יפורסמו בקרוב.

להשפיע על העולם

סדנאות בנות חמישה ימים מטורפים, שבהם אנו לומדים ומטמיעים דרכי תקשורת והשפעה על עצמנו ואחרים כדי לפתח כישורי תקשורת, כריזמה והשפעה אישיים ולהשפיע על העולם. פרטים נוספים על הסדנה "להשפיע על העולם" הבאה – יפורסמו בקרוב.

להשאיר חותם

סדנה של פעם בחיים, מפליגים לקפריסין, הולכים על גחלים, מתחברים לייעוד וחוזרים לארץ לפתוח עמותה ולתרום בעולם. פרטים נוספים על הסדנה – יפורסמו בקרוב.

מה מספרים הבוגרים

כתובת
סניף מרכז: מכללת NLP לשם שנוי בצלאל 7, רמת גן
סניף דרום: הרצל 2,באר שבע
טלפון
פקס
דואר אלקטרוני
סגירת תפריט
×

עגלת קניות