הדרכת מנהלי מכירות

אימון מנהלי מכירות שעושה את כל ההבדל

כל מי שעוסק במכירות יודע שהצלחתו של הליך המכירה מושפע באופן ישיר מהיכולות והכישורים שיש למוכר. למעשה, לא אחת יכולת המכירה נחסמת עקב גישה ותדמית עצמית של המוכר והסיפורים שהוא מספר לעצמו. למרבה המזל, יכולות מכירה הן תכונה נרכשת ועם אימון מנהלי מכירות של מכללת "NLP לשם שינוי" ניתן להתגבר ולהסיר מחסומי מכירה מודעים ולא מודעים, ובכך לשפר את היכולות באופן משמעותי.

החסמים שמונעים הצלחה במכירות

יש להבין כי היכולת להצליח ולמכור נובעת ממכלול של רכיבים באישיות, לרבות אמונותיו ותדמיתו של המוכר, תפיסת ההכרה שלו וגישתו הרגשית. רכיבים אלו גורמים לנו לספר לעצמנו כל מיני סיפורים פנימיים המאשימים את הסביבה, המוצר הנמכר או הנסיבות, וכן סיפורים המעלים את רמת הלחץ לפני המכירה (למשל, החובה למכור עקב אי הגעה ליעדים מצופים). סיפורים אלו הם למעשה חסמים מודעים ולא מודעים שיש לעבור אותם ולהסירם על מנת להצליח במכירות.

הדרכת מנהלי מכירות בשיטת NLP

עם הדרכה למנהלי מכירות בשיטת NLP המועברת במכללה שלנו תזכו בסל כלים פרקטי וישים, המסייע במעבר והסרת מחומים אישיים המונעים הצלחה במכירות. בהדרכות תלמדו לזהות את הסיפור האישי של איש המכירות וכיצד להתייחס ולטפל בהתנגדויות וחסימות. תלמדו לזהות באם סיפוריהם האישיים של אנשי המכירות מקדמים ומעצימים אותם או מחלישים ותוקעים אותם. כמו כן, ההדרכות יסייעו בהכרת ופיתוח עוד מיומנויות התורמות להצלחת מכירות, לרבות פיתוח כריזמה וקסם אישי, יכולת לקרוא אנשים באופן מדויק, יצירת כימיה אישית, זריזות לשון, התמדה ונחישות, וגם לדעת להתמקד במטרות, רכישת טקטיקות שכנוע והשפעה, ויצירת שיחה המכוונת לתוצאה מבוקשת. את המידע והיכולות האלו תוכלו להעביר לצוות המכירות של חברתכם ובכך לשפר את יכולתם וביצועי מכירותיהם.

להגדיל את סיכויי הצלחת המכירה

השתתפות באימוני מנהלי מכירות תורמת להצלחה בכל רבדיה, החל מהתייחסות לקשר הגלוי והסמוי שבין הלקוח לאיש המכירות, ועד לזה שבין איש המכירות לעצמו ובין הלקוח לעצמו. כמו כן, בעזרת סל הכלים שלנו איש המכירות ילמד כיצד להפוך את סיפורו האישי לסיפור הצלחה מעשיר ומעצים, להבין את הלקוח העומד מולו על רצונותיו וצרכיו, ולשלוט ולהשפיע על שיחות מכירה באמצעים גלויים וסמויים.

להדרכת מנהלי מכירות

להדרכת מנהלי מכירות וקבלת עוד פרטים בנושא, השאירו את פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם מכללת NLP לשם שינוי בטלפון 077-3001610.

אנשים שנהנו מהמאמר הזה קראו גם את הפוסטים הבאים:

Comments

comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *