קורס אימון אישי

להפיק הרבה יותר מהחיים עם קורס אימון אישי

קורס אימון אישי בשיטת NLP, המכונה גם קורס coaching, מתקיים במכללת NLP" לשם שינוי" ויעניק לכם את היכולת לפתח את עצמכם וגם אחרים. הקורס יהפוך אתכם למאמנים של עצמכם ושל אחרים ויאפשר להפיק יותר בכל היבט של חייכם, בין אם ברמה מקצועית או אישית. כל זאת עם מרצים ומנחים מיומנים מהשורה הראשונה בתחום, ועבור מחיר משתלם במיוחד.

גישה הוליסטית מתקדמת ומעצימה לאימון אישי

שיטת NLP הנלמדת בקורס אימון בסיסי ומתקדם, תעניק לכם מקצוע מבוקש ומרתק כמאמנים פרטניים, וזאת בעזרת טכניקות מתקדמות היוצרות שינוי אמיתי ומהותי בתודעה שלנו. הקורס ייקח אתכם למסע מרתק של העצמה אישית וצמיחה מקצועית ואישית. יש לציין כי גישת ה- NLP מתייחסת לפתרון בעיות ספציפיות מתוך ראיית החיים כמכלול שלם בעל רבדים שונים. לכן, ככל שמכלול זה יהיה יותר מאפשר, נגיש ופתוח כך תשתפר היכולת לפתרון בעיות מכל סוג ואופי, בין עם במערכת יחסית זוגית או בניהול העסק.

היכולת להפיק יותר מהחיים

בעזרת קורס אימון אישי coaching תזכו בארגז כלים מקצועי ומהותי ליצירת מהפך בחיים והגשמת יעדים מבוקשים. בין היתר, בקורס תקבלו כלים לעשייה עצמית מוצלחת ולפתרון קשיים, מחסומים ובעיות ספציפיות. גם תלמדו כיצד משנים את תפיסת המציאות ודפוסי מחשבה, מחזקים ביטחון עצמי, מחדדים את המיקוד בחיים, משפרים יכולות תקשורת בינאישיות, או איך מקבלים את המושכות, השליטה והאחריות על החיים. וזאת רק ההתחלה: הכלים והמיומנויות שתרכשו בקורס יאפשרו לכם לשפר קשת רחבה של היבטים בחיים ושל אחרים. כך למשל, תלמדו כיצד לארגן באופן יעיל ונכון את הזמן שלכם ותפסיקו לדחות דברים למחר. גם תקבלו כלים לשיפור מערכות יחסים כבני זוג, הורים, וחברים, וליצירת כימיה אישית עם כל אדם. בנוסף, תקבלו כלים לקריאת בני אדם באופן מדויק, לשיפור מיומנויות השפעה ושכנוע, ואיך להעניק לחיים שלכם ושל אחרים משמעות.

לקורס אימון אישי

להרשמה לקורס אימון אישי במחיר הוגן ומשתלם, ולקבלת פרטים נוספים בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם מכללת NLP לשם שינוי בטלפון 077-3001610

אנשים שנהנו מהמאמר הזה קראו גם את הפוסטים הבאים:

Comments

comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *