תהליך טראנס לפיתוח עוצמת ריכוז גבוהה.

תהליך טראנס לפיתוח עוצמת ריכוז גבוהה.

שבו בנוחות, ובעודכם קוראים את המילים הללו, שימו לב לתחושות שעוברות לכם בגוף, מה הרגליים שלכם מרגישות, מה הגב שלכם מרגיש, מה טמפרטורת האויר אשר נכנסת לנחיריים, מה עומק הנשימה שלכם..
קחו נשימה עמוקה , ושימו לב לכל האיברים שזזים, לידיים, לבית החזה, מה עוד נע עם כל נשימה עמוקה?
דמיינו לעצמכם שממולכם יש בועה קטנה, בערך בגודל של כדור טניס, באיזה צבע הבועה?
תתרכזו בצבע הבועה וככל שתתרכזו יותר בבועה תוכלו להבחין שלאט לאט הצבע מתבהר ומתבהר עד שהבועה שקופה לחלוטין ואתם מרוכזים לחלוטין.
קחו נשימה עמוקה, ותתרכזו בבועה, שמולכם.. 
תחשבו לרגע איך תיראו באם תהיו מרוכזים לחלוטין? מה תרגישו? מה תחשובו? מה תראו? מה תשמעו?
ואת התמונה הזו שלכם מרוכזים לחלוטין שימו בתוך הבועה. בקטן..
קחו נשימה עמוקה, ובנשיפתכם את האוויר דמיינו לעצמכם שמהצ'קרה הבסיסית שלכם, הצ'קרה הראשונה, הממוקמת באזור אברי המין יוצאת קרן אור אדומה של אנרגית הבסיס, אנרגיה של קירקוע, של חיות וחיוניות, עוצמה של גוף בריא ושקט ומגיעה אל הבועה וממלאת אותה באנרגיה האדומה הזו והבועה גדלה קצת וככל שתמשיכו להסתכל בבועה תבחינו שלאט לאט היא הולכת ומתבהרת עד היא הופכת להיות כמעט שקופה לחלוטין פרט לצבע אדמדם בהיר בהיר בהיר שעוטף אותה..
קחו עוד נשימה עמוקה, ובנשיפתכם את האוויר לאט דמייכו לעצמכם שמהצ'קרה השניה, הממוקמת כ-3 אצבעות מתחת לתבור, יוצאת קרן אור כתומה של אנרגית יצירתיות, עוצמת החשק, התשוקה והכמיהה, ומגיעה אל הבועה וממלאת אותה לאט לאט באנרגיה כתומה, והבועה גדלה קצת יותר ועם כל נשימה שלכם היא לאט לאט הולכת ומתבהרת עד שהופכת להיות כמעט שקופה לחלוטין פרט לצבע אדמדם שמעורב בצבע כתום בהיר בהיר שעוטפים אותה.
קחו עוד נשימה עמוקה עמוקה, ובנשיפתכם לאט את האוויר דמיינו לעצמכם שמהצ'קרה השלישית שלכם, ממקלעת השמש יוצאת קרן אור צהובה של אנרגית כוח הרצון, עוצמת ההחלטיות שלכם והאסרטיביות שבכם, ומגיעה אל הבועה וממלאת אותה לאט לאט באנרגיה צהובה, והבועה גדלה קצת יותר והיא בגודל של כדור סל גדול, וככל שאתם מתרכזים יותר במראה של הבועה שלפניכם תוכלו לשים לב שלאט לאט הולכת הבועה ומתבהרת עד שהופכת להיות כמעט שקופה לחלוטין פרט לצבע האדמדם, כתמתם וצהוב בהיר בהיר המעורבבים ביניהם ועוטפים אותה.
קחו עוד נשימה עמוקה עמוקה עמוקה, ובנשיפתכם לאט את האוויר החוצה דמיינו לעצמכם שמהצ'קרה הרביעית שלכם, צ'קרת הלב, במרכז החזה, יוצאת קרן אור ירקרקה של אנרגית אהבה ללא תנאים, עוצמה של חמלה, של סליחה ושל סובלנות, ומגיעה אל הבועה וממלאת אותה לאט לאט באנרגיה ירקרקה, והבועה גדלה קצת יותר והיא בקוטר של חצי מטר עכשיו, ובעודכם מרוכזים בבועה וקוראים את המילים האלה תגלו שלאט לאט הולכת הבועה ומתבהרת עד שהופכת להיות כמעט שקופה לחלוטין פרט לצבע האדמדם, כתמתם צהבהב וירוק בהיר בהיר המעורבבים ביניהם ועוטפים אותה.
קח עוד נשימהההה עמוקהההה עמוקההה, ותראו איך שמהצ'קרה החמישית שלכם, צ'קרת הגרון יוצאת קרן אור בצבע תכלת שמיים של אנרגית תקשורת, עוצמה של הבנה, הבעה וצחות לשון, ונכנסת אל הבועה וממלאת אותה לאט לאט באנרגית תכלת, והבועה גדלה עוד יותר והיא בקוטר של מטר עכשיו, ועם כל שאיפה של אויר וכל נשיפה תשימו לב לדופק האיטי שלכם ולבועה שלאט לאט הולכת ומתבהרת, הולכת ומתבהרת עד שהופכת להיות כמעט שקופה לחלוטין פרט לצבע האדמדם, הכתמתם, הצהבהב, הירקרק והתכלת הבהירה בהירה המעורבבים ביניהם ועוטפים אותה.
וקחו עוד נשימהההה איטית ועמוקהההה עמוקההה, ושימו לב שמהצ'קרה השישית שלכם, צ'קרת העין השלישית, הממוקמת בין הגבות, יוצאת קרן אור בצבע כחול כהה כהה של אנרגית אינטואיציה, עוצמה של דמיון וריכוז עצום, ומגיעה אל הבועה, נכנסת אליה וממלאת אותה לאט באנרגיה כחולה, והבועה גדלה קצת יותר והיא בקוטר של מטר וחצי עכשיו, ולאט לאט עם כל נשימה, וכל מילה שאתם קוראים, היא הולכת ומתבהרת, הולכת ומתבהרת עד שהופכת להיות כמעט שקופה לחלוטין פרט לצבע האדמדם, הכתמתם, הצהבהב, הירקרק, התכלת והכחול בהיר בהיר המעורבבים ביניהם ועוטפים אותה.
וקחו עוד נשימהההה עמוקהההה עמוקההה ותחזיקו אותה, ובעודכם מחזיקים אותה תראו איך שמהצ'קרה השביעית שלכם, צ'קרת הכתר יוצאת קרן אור בצבע סגול בהיר בהיר של אנרגית התודעה הקוסמית, עוצמה של החיבור להכל עוצמת הרוחניות, ובעודכם לאט לאט לאט נושפים את האוויר החוצה קרן האור נכנסת אל הבועה וממלאת אותה לאט לאט באנרגיה סגולה בהירה, והבועה גדלה עוד יותר והיא בקוטר של שני מטר וחצי עכשיו, ובעודכם מתפעלים מהגודל של הבועה שימו לב שלאט לאט הולכת הבועה ומתבהרת, הולכת ומתבהרת עד שהופכת להיות כמעט שקופה לחלוטין פרט לצבע האדמדם, הכתמתם, הצהבהב, הירקרק, התכלת, הכחול והסגול בהיר בהיר המעורבבים ביניהם ועוטפים אותה.\
ועכשיו, בעודכם מתסכלים על הבועה, קוראים את המילים האלה, שימו לב לתחושת הריכוז העצום אשר מתפתחת בתוככם
ולידיעה שבתוך הבועה הזו עוצמת הריכוז שלכם תהיה כל כך חזקה, שאתם תהנו מהרגע, כלום יוכל להפריע לכם, ותוכלו לבצע כל דבר מתוך עוצמת ריכוז והנאה כמעט מושלמים. בעודכם ערים לסביבה ומרגישים בטוחים ורגועים.
ועכשיו צעדו לתוך הבועה ותרגישו את כל התחושות שהבועה ממלאת אותכם בהם.
בעודכם חווים את רמת הריכוז והביטחון הגבוהים הללו שאתם חשים עכשיו. לחצו בעזרת האגודל והאצבע של יד ימין בחיבור שבין האצבע והאמה של יד שמאל, לחיצה יציבה. זהו העוגן לכניסה למצב הריכוז הזה.
בכל פעם שתלחצו כאן, תכנסו למצב הריכוז הזה.
עכשיו קחו נשימה עמוקה.
בעוד כמה מילים אבקש אתכם לסגור את העינים ולספור לאט מ –1 עד 10.
עם כל ספירה אתם תרגישו יותר רעננים, יותר מחוברים לכאן ועכשיו, ויותר ערים ומרגישים נהדר.
אז עיצמו את העינים וספרו מ 1 עד 10.
עכשיו, אחרי שעשיתם את המדיטציה/טראנס כל שנשאר לכם לעשות זה לבדוק את העוגן/כפתור שיצרתם לעצמכם.
אז תחשבו על כל סיטואציה בחיים, לא משנה איזו, ותוסיפו לזה עוד כמה מחשבות, ותיזכרו בדאגות שלכם, ובכל מה שאתם צריכים לעשות היום, ומחר ומחרתיים.
ועכשיו, לחצו בעזרת האגודל והאצבע של יד ימין בחיבור שבין האצבע והאמה של יד שמאל, לחיצה יציבה.
האם נכנסתם למצב ריכוז עוצמתי?
כן? נפלא, ככל שתתרגלו את זה , זה יתחזק יותר ויותר
לא? תעשו את התרגיל שוב, ותתרכזו יותר, תתעמקו יותר, תחליטו שאתם הולכים עם זה עד הסוף.
קדימה הצלוחס.
מיקי.

——————————————————————————–

מיקי ברקל,
"לשם שינוי – הצלחה במחשבה תחילה"
תהליכי אימון והנחיה להשגיות ומצוינות בעסקים ובחייםבשיטת ה NLP.
www.forachange.co.il  נייד: 052-4442133  מייל:mickey@forachange.co.il
© ניתן לפרסם, לשכפל, להעתיק, לצלם, להקריא, להקליט ולהעביר לכל אחד, בכל צורה שהיא ובלבד שהמאמר ישאר שלם כולל הקרדיט לכותב המקורי בסוף המאמר – ושיהיה בהצלחה.

אנשים שנהנו מהמאמר הזה קראו גם את הפוסטים הבאים:

Comments

comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *